Bilety Wizzair - Sprzedaż Biletów Lotniczych Wizz Air


Idź do treści

Katowice Eindhoven. Połączenie Lotnicze Wizz Air


Wizz Air - Katowice - Eindhoven. Tanie przeloty!

Przeloty Katowice - Eindhoven. Wizz Air


Połączenie Lotnicze z Katowic do Eidhoven i z Eindhoven do Katowic jest realizowane przez niskokosztowne linie Wizz Air kilka razy w tygodniu. Rezerwując bilety na tej trasie ze znaczym wyprzedzeniem można naprawdę tanio podróżować. Jednak cena biletów jako takich, kupowanych nawet niedługo przed odlotem nie jest wysoka, dlatego klienci chętnie wybierają ten sposób podróżowania, czyli samolot Wizz Air, zamiast na przykład jazdy samochodem czy autobusem. Lot z Katowic do Eidhoven trwa niecałe dwie godzinki.
Kupując bilety linii Wizzar możemy także wykupić sobie usługę "pierwszeństwa wejścia na pokład", wówczas po odprawie, czekając do wejścia na pokład osoby z "pierwszeństwem" są przepuszczane jako pierwsze.

Katowice to miasto położone w zachodniej cześci Polski. Lotnisko Katowice Pyrzowice jest nowoczenym i dużym lotniskiem, a linie lotnicze Wizz Air maja tam swoją polską bazę.
Dojazd do lotniska Katowice Pyrzowice jest bardzo prosty. Samochodem dojechać można drogą ekspresową S1. Pyrzowice leżą 34 km od centrum Katowic. Na lotnisko kursują także autobusy komunikacji miejskiej, busy i taxi.
Lotnisko Katowice posiada duże parkingi płatne krótko i długoterminowe, strzeżone i niestrzezone. Poza tym, tuz przy lotnisku, na prywatnych posesjach można sobie także wykupić miejsca parkingowe.
Na lotnisku Katowice Pyrzowice oprócz wizz air działaja także inne linie lotnicze, między innymi takie jak: EuroLot, LOT, Lufthansa, OLT Jetair, Ryanair, SAS.

Eindhoven to miasto położone w południowej Holandii, w Brabancji Północnej. W Eindhoven i w okolicach jest imponując sieć dróg, jak zresztą niemalże w całej Holandii. Lotnisko Eindhoven lezy 14 km od centrum miasta. Lotnisko nieduże, ale bardzo nowoczesne, z pieknym tarasem widokowym dostepnym dla wszystkich za darmo.
Linie lotnicze w Eindhoven: Wizz Air, Transavia, Ryanair, Air France.
Dokąd miedzy innymi można polecieć z Eindhoven: Londyn Luton, Londyn Stanted, Rzym, Paryż, Malaga, Barcelona, Katowice, Dublin, Rzym, Budapeszt, Wrocław, Praga, Budapeszt, Sztokholm.

Zapraszamy do zakupu tanich biletów lotniczych Wizz Air Katowice - Eindhoven. Rzerwować można także bilety lotnicze wszystkich innych linii lotniczych. Codziennie aktualizowane oferty, codziennie nowe promocje. Prosta i szybka rezerwacja on line w języku polskim. Rezerwacji można także dokonać telefonicznie. Zapraszamy!

Strona Główna | Wizz Air | Rozkład Lotów | Bilety Lotnicze | Warszawa Londyn | Warszawa Dortmund | Katowice Eindhoven | Płatności za bilety | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego