Bilety Wizzair - Sprzedaż Biletów Lotniczych Wizz Air


Idź do treści

Wizz Air Połączenie Lotnicze Warszawa Londyn

Przeloty Warszawa - Londyn. Wizz Air


Najpopularniejsze loty WizzAir - z Warszawy do Anglii.

Tanie linie lotnicze z łatwością zadomowiły się we wszystkich portach lotniczych w Polsce. Było to wynikiem oferowania tanich biletów na loty i przeloty do różnych miast nie tylko Europy, a także dostosowania rozkładów lotów tychże linii do potrzeb pasażerów. Jednocześnie jakość świadczonych usług przez tanie linie lotnicze nie zmniejszyła się, o czym świadczą różnego rodzaju badania opinii publicznej, plebiscyty czy konkursy. Jedną z większych tanich linii lotniczych w Polsce jest węgierska firma Wizz Air, której samoloty starują nawet z największego lotniska w Polsce – z Warszawy Okęcie.
Warszawa to stolica Polski, skąd turysta nie powinien odjechać przed obejrzeniem: Pałacu Kultury, Zamku Królewskiego, Kolumny Zygmunta czy Łazienek. Warszawa wyróżnia się także posiadaniem największego w kraju portu lotniczego, cieszącego się również opinią jednego z najlepiej wyposażonych, najbezpieczniejszych oraz najbardziej przyjaznych środowisku lotnisk w Europie Środkowo Wschodniej. Znajduje się on w dzielnicy Włochy, 10 km na południowy zachód od centrum miasta. Lotnisko przygotowało dla zmotoryzowanych pasażerów trzy parkingi, w tym jeden wielopoziomowy oraz dwa terenowe. Z lub do centrum Warszawy można stamtąd również dojechać autobusami komunikacji miejskiej nr 148, 175, 188 oraz nocnym N32, bądź taksówkami. Na ternie portu lotniczego, do dyspozycji pasażerów swoje oferty przygotowało wiele firm handlowo – usługowych, w tym: punkt informacyjny, banki, restauracje, bary, biura wynajmu samochodów, biura podróży, przechowalnie bagażu, kantory, jest tam także kaplica, punkt widokowy, a także firma ubezpieczeniowa, oferująca sprzedaż parkietów ubezpieczeniowych od ryzyka związanego z podróżą. Przy terminalu 1 znajduje się także Wolny Obszar Celny dla pasażerów podróżujących w ruchu międzynarodowym, bądź wylatujących z Warszawy. Najczęstsze międzynarodowe loty z Warszawy kierowane są do: Londynu, Amsterdamu, Paryża i Frankfurtu, natomiast loty krajowe do: Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Tanie latanie liniami Wizz Air z Warszawy do Londynu popularne jest w szczególności wśród osób, które jadą do Wielkiej Brytanii w celu poszukiwania pracy, odwiedzenia rodziny tam przebywającej, bądź skorzystania z wielorakich ofert handlowych. Londyn słynie bowiem jako metropolia z tysiącami banków, firm ubezpieczeniowych, także sklepów i miejsc rozrywki. Jednym z połączeń tanich linii lotniczych Wizz Air jest rejs na trasie Warszawa Londyn Luton. Lotnisko docelowe tego połączenia jest jednym z mniejszych obsługujących miasto Londyn, stolicę Wielkiej Brytanii i Anglii.
Londyn Luton usytuowane jest ono w odległości 50 km od centrum miasta, jednakże bardzo dobrze zorganizowana komunikacja usprawnia podróż pasażerów do i z centrum Londynu, bądź innych pobliskich miast. Do dyspozycji przylatujących bądź odlatujących pozostają taksówki, autobusy komunikacji miejskiej, a także pociągi na pobliskiej stacji kolejowej, gdzie dowożą bezpłatnie specjalne autokary. Dla właścicieli samochodów przygotowano parkingi oznaczone według długości postoju. Poza podstawowymi usługami świadczonymi na terenie portu lotniczego Londyn Luton, wiele dodatkowych firm przygotowało swoje oferty dla podróżujących, w tym między innymi biura wynajmu samochodów. Poza powyższym, połączenia na trasie Warszawa – Londyn Luton oferuje także inna tania linia lotnicza – EasyJet. Z Warszawy dostępne są dla pasażerów także inne, alternatywne loty do portu lotniczego Londyn Heathrow obsługiwane przez PLL LOT oraz British Airways, bądź do portu lotniczego Londyn City, gdzie dolecieć można samolotami firmy British Airways.

Strona Główna | Wizz Air | Rozkład Lotów | Bilety Lotnicze | Warszawa Londyn | Warszawa Dortmund | Katowice Eindhoven | Płatności za bilety | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego